• #LaboratoriaPrzyszłości

• 16. 06. 2023

Czerwiec

Zbliżają się wakacje. Podczas zajęć świetlicowych przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa.

• 12. 05. 2023

Photony zawitały w przedszkolu!

• 19. 04. 2023

Kwiecień

Nauczyciele korzystają z nowej pracowni komputerowej np podczas prac zespołów przedmiotowych.

• 27. 03. 2023

Marzec

Sprzęt otrzymany przez Naszą Szkołę w ramach Programu "Laboratoria Przyszłości umożliwił nam nakręcenie filmu na potrzeby konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Olsztynie. Kliknij w link - a potem trzymaj kciuki, by nasze marzenie o EKOPRACOWNI stało się faktem!

• 17.02.2023

Wspólna zabawa, nowe umiejętności, no i nowe znajomości :)

• 23.01.2023

Styczeń

Podczas uroczystości choinkowych i Dnia Babci i Dziadka skorzystaliśmy z aparatu fotograficznegi i kamery, aby uwiecznić wspaniałe, radosne, ale i wzruszające chwile.

• 22.12.2022

Grudzień

Zabawa z robotami Photon stała się ulubionym zajęciem niemal wszystkich uczniów. Uczymy się programować zarówno na zajęciach Informatyka wszędzie styka, jak i podczas czasu spędzanego w świetlicy.

• 19.11.2022

Listopad

W naszej szkole zrealizowano szkolenie dla nauczycieli ze szkół podstawowych z:  Hartowca, Koszelew, Rumiana i Żabin związane z możliwościami wykorzystania technologii druku 3D i projektowania w pracy z uczniami. Profesjonalnie szkolenie przeprowadziła edu3Dkacja z Iławy. Za uczestnikami kursu pierwsze produkty stworzone dzięki sprzętowi otrzymanemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• 22.10.2022

Październik

Z wielką radością i przyjemnością wykorzystaliśmy sprzęt otrzymany przez Naszą Szkołę w ramach Programu "Laboratoria Przyszłości i nakręciliśmy impresję filmową pt” Leśny Triatlon – 2022”.

• 15.09.2022

#LaboratoriaPrzyszlosci
            Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości nasz szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł.
            Przedstawiamy migawki z zajęć z wykorzystaniem robotów PHOTON