• Zakończenie roku szkolnego

• 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy świętej w kościele, dalsza część odbywała się na sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną dla pani Małgorzaty Nichczyńskiej, która po 40 latach pracy w szkole odeszła na emeryturę. Uczniowie wierszem, piosenką i tańcem dziękowali pani M. Nichczyńskiej za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Słowa podziękowania i życzenia złożył również obecny na uroczystości Pan Wójt Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor Szkoły Bogusław Łukwiński. Słowa wdzięczności za wieloletnią pracę  popłynęły również od rodziców. W ich imieniu Rada Rodziców złożyła życzenia i wręczyła nauczycielce na pamiątkę piękny kwiat.

Dyrektor Bogusław Łukwiński oraz uczniowie klasy V podziękowali też pani Magdalenie Karbowskiej, która opuszcza naszą szkołę i zmienia miejsce pracy. W dalszej części miało miejsce wręczenie nagród książkowych przedszkolakom i uczniom wyróżniającym się w nauce.

Lena Jabłońska

Bartłomiej Kenski

Zosia Sowińska

Nikola Sypucińska

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły. Uczniowie klasy 8 przekazali go uczniom klasy 7. Chorążym został Szymon Załoga, a przybocznymi Zofia Jabłońska i Roksana Wiśniewska. Na zakończenie Pan Dyrektor życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

• Mecz siatkówki

• 17.06 już jedenasty raz odbyło się spotkanie absolwentów szkoły kontra nauczyciele w piłce siatkowej. Jak zawsze było dużo zabawy i emocji. Wszyscy starali się grać jak najlepiej przy dopingu społeczności szkolnej.